• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شرکت روکش استخر کاورایران

شرکت ایران کاور با 5 سال سابقه در تولید کاور های استخر با تیم حرفه ای و آخرین راه کار های روز دنیا و تکنولوژی جدید آماده ارائه خدمات مطلوب خود به مشتریان است. این شرکت با کادری مجرب و عوامل اجرایی متخصص توانسته در طول مدت کم و اجرا پروژه با کیفیت بالا نظر بسیاری از مشتریان داخلی و بین المللی را جلب کند. ما با مشاوره پیش از قرارداد ، متقاضی را کاملا راهنمایی و با پلان های اجرایی هر پروژه آشنا میکنیم.

درباره ما - روکش استخر - کاور استخر - ایران کاور

مشاوره عالی پیش از قرارداد ، کیفیت اجرایی عالی ، گارانتی محصولات تا 24 ماه و خدمات پس از فروش 10 ساله ضمانت کننده ما در اجرای هر پروژه ای هستند. شرکت ایران کاور با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر تولیدات داخلی و پیش برد کسب و کار ایرانی توانسته با شرکت های دنیا رقابت جدی داشته باشد و این افتخار ماست. به کار گیری افراد متخصص در بخش اجرایی پروژه، تلاش ما برای کسب رضایت شما مشتری گرامیست . تیم کاور ایران با کادری مجرب تجربه یک حس خرید خوب را برای شما تداعی میکند.

درباره ما - روکش استخر - کاور استخر - ایران کاور

قیمت مناسب و سرعت عمل و کیفیت عالی سه مولفه اصلی تیم ما برای رضایت مشتریان در هنگام خرید می باشد. ماموریت ما ساخت شرایط عالی برای طول عمر استخر و کاستن هزینه های مازاد مبنی بر تبخیر آب، اندازه گیری کلر و مواد افزودنی آب، گرم نگه داشتن آب و نظافت استخر و.... می باشد. با توجه به سیاستهای آینده نگری مدیران این شرکت که رضایت مشتریان را سر لوحه خود قرار داده اند، پرسنل این شرکت همواره در استفاده از آخرین تکنولوژی ساخت و نگهداری استخر تلاش میکنند.آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر