• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

برخی از نمونه کارهای جدید کاور استخر و جمع کن روکش استخر در تصاویر زیر آمده است. همانطور که میبینید این روکش استخر قابلیت اجرا در انواع استخر رو یاز و سرپوشیده را دارد. برای دریافت قیمت کاور استخر و مشاوره خرید روکش استخر به بخش قیمت مراجعه فرمائید.

کاور استخر روباز

روکش استخر

کاور استخر

روکش استخر سرباز

قیمت کاور استخر

قیمت روکش استخر

کاور استخر

روکش استخر

انواع کاور استخر

انواع روکش استخر

کاور استخر ارزان

کاور استخر مرغوب

روکش استخر خوب

روکش استخر ارزاندر این مطلب میخواهیم برخی از جدیدترین نمونه کارهای کاور استخر روباز کاورایران را نشان دهیم. تا در انتخاب روکش استخر مناسب بهتر تصمیم بگیرید. برای دریافت قیمت کاور استخر به بخش قیمت مراجعه فرمائید.

کاور استخر روباز

روکش استخر

کاور استخر

روکش استخر سرباز

قیمت کاور استخر

قیمت روکش استخر

کاور استخر

روکش استخر

انواع کاور استخر

انواع روکش استخر

کاور استخر


افزایش دمای آب استخر

استفاده از روکش استخر باعث میشود در برخی موارد تا حدود 4 درجه دمای آب گرم تر شود.

این صرفه جویی قابل توجهی از پول و انرژی ما در مقایسه با استفاده نکردن ازکاور استخر است، که در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شده است.

کاهش مصرف کلر در استخر

کلر رایج ترین عامل ضد عفونی کننده آب است، اما تحت UV نور خورشید تخریب می شود.

روکش استخر موجب کاهش میزان اشعه ماوراء بنفش می شود که خود میتواند باعث آلودگی آب شود، به این معنی که شما دیگرمجبور نیستید تا کلر بیشری را مصرف کنید.

اگر شما یک استخر آب نمک دارید این بدان معنی است که کلریناتور شما انرژی کمتری مصرف می کند.

اگر از کلر مایع (به صورت دستی یا از طریق یک پمپ استفاده می کنید) این سبب میشود که شما به میزان قابل توجهی در زمان تزریق کلر و هزینه خرید آن صرفه جویی کرده باشید.

 کاهش مصرف کلر با روکش استخر

 کاهش تبخیر آب استخر

 از دست دادن آب به علت تبخیر مورد مهمی است. روکش استخر عملا تبخیر را از بین می برد. در صورت عدم استفاده از استخر باید حتما کاور استخر را باز کنید تا از تبخیر آب جلوگیری شود. از مزایای استفاده از کاور استخر برای جلوگیری از تبخیر آب این است که:

اگر سطح آب به علت تبخیر پایین تر از سطح استاندارد قرار گیرد و پمپ ها مدام روشن شوند، به سرعت به آنها آسیب می رسد. روکش استخر معمولا از وقوع این موضوع جلوگیری  میکند.

و اینکه بعد از تبخیر آب شما دیگر نیازی به قرار دادن شیلنگ در استخر برای بالا بردن سطح آب نخواهید داشت. صورتحساب آب شما نیز کاهش خواهد یافت.

 کاهش تبخیر با کاور استخر

کاهش بار برگ در استخر

 برگ هایی که روی کاوراستخر قرار میگیرند اغلب به وسیله باد از روی کاوراستخر کنار زده میشوند و یا میتوانید با یک دستگاه مکنده یا دمنده برگ آنها را جمع کنید.

حتی اگر شما هیچکدام از موارد فوق را انجام ندهید، برگ هایی که در زمان بستن روکش استخر در استخر شما میریزند، اکنون می توانید به راحتی با استفاده از یک شن کش مخصوص برگ، قبل از رفتن به پایین، جمع آوری کنید.

برگ های کمتر در استخر شما به معنای مواد آلی کمتری در آب است، این باعث کاهش مصرف کلر می شود، آب استخر را تمیز نگه می دارد و بار را در فیلترها و پمپ ها کاهش می دهد.

احتمال وقوع انسداد جریان آب کمتر میشود.  

استفاده از روکش استخر میتواند باعث:

کاهش تبخیرآب، کاهش مصرف کلر، کاهش میزان مصرف آب می شود - استخر شما نیاز به نظارت منظم کمتری خواهد داشت.

این به این معنی است که اگر شما بیشتر در مسافرت هستید ، یا اینکه مشغول کار هستید، مشکل کمتری برای استخر شما به وجود خواهد آمد.

قیمت کاور استخر


سه نوع روکش استخر داریم:

روکش استخر دستی

روکش استخر نیمه اتوماتیک

روکش استخر اتوماتیک

روکش استخر دستی

شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما روکش استخردستی میخواهید یا روکش استخر نیمه اتوماتیک یا روکش استخر تمام اتوماتیک. شما می توانید کاور استخر را به صورت دستی بکشید و جمع کنید، آن را رول کنید و در جایی قرار دهید. شما می توانید یک حلقه روکش استخر به صورت دستی خریداری کنید. حلقه، معمولا بر روی چرخ واقع  میشود.

 روکش استخر نیمه اتوماتیک

جعبه کاور استخر نیمه اتوماتیک از سیستم رول موتور استفاده می کند. آنها از قدرت الکتریکی برای رول و باز کردن کاور استخر استفاده می کنند، اما معمولا نیاز به کشیدن روی استخر در هنگام باز شدن دارند، یا هنگام پوشش دادن، روی پوشش قرار می گیرند. روکش های نیمه اتوماتیک را می توان در عرشه استخر یا در اطراف استخر ساخت و یا می توانید موتور آن را بر روی چرخ دستی قرار دهید.

 روکش استخر اتوماتیک

روکش استخرهای اتوماتیک به طور دائمی رول های نصب شده است که به طور خودکار وفقط با زدن یک دکمه روکش استخر را باز و بسته میکنند. آنها گران ترین گزینه و اما راحت ترین نوع کاور استخر نیز هستند.

 

بعضی از روکش استخرها در امتداد دو طرف استخر قرار دارند. این مانع هر چیزی یا هر کسی از افتادن به استخر است. کاور استخر اتوماتیک حتی وزن چندین نفر را تحمل می کند. اگر نگران امنیت استخر هستید، این گزینه خوبی برای شما است. روکش استخرها می توانند به صورت دستی، نیمه خودکار یا به صورت خودکار اجرا شوند. روکش استخرها برای استخرهای عمومی هم توصیه میشود این روکش استخرها مورد تایید بازرسان و ناظران نیز هستند.

 


از لحاظ فنی، همه چیزی که واقعا برای پوشش استخر نیاز دارید یک ورق بزرگ از پلاستیک است. پلاستیک یک مانع برای جلوگیری از تبخیر بخار است.

 بهترین نوع کاور استخر روکش های نایلونی است. آنها از مواد ویژه مانند پلی اتیلن تثبیت کننده UV، پلی پروپیلن یا وینیل ساخته شده اند. آنها می توانند شفاف یا مات باشند. این نوع روکش استخرها می توانند روشن یا  به رنگ تیره باشد.

روکش استخرهای نایلونی یکی از مقرون به صرفه ترین روکش ها است، که یک کاور استخر مناسب برای استخرها میباشد. این روکش استخرها از جنس نایلون های حبابی شبیه به مواد بسته بندی هستند. به جز آنها از یک نوع ضخیم تر پلاستیکی و از مهارکننده های UV استفاده می کنند.

 پوشش وینیل شامل مواد سنگین تر است و مقاوم تر از روکش استخرهای حبابی است. پوشش های عایق با یک لایه نازک از عایق انعطاف پذیر بین دو لایه وینیل موجود است.

کاور استخر با کیفیت

 استخرهای روباز در فضای باز گرما را از خورشید جذب می کنند و 75 تا 85 درصد انرژی خورشیدی را که به سطح استخر نفوذ می کند جذب می کند. این سهم مهمی در نیاز گرمایش استخر است. در کاور استخر، میزان بهره خورشیدی به میزان کم، بسته به نوع استفاده شما کاهش می یابد. پوشش حبابی شفاف می تواند جذب انرژی خورشیدی را به میزان 5 تا 15 درصد کاهش دهد. پوشش کاملا پوشیده آن را 20 تا 40 درصد کاهش می دهد. اما در از دست دادن انرژی جذب شده بسیار کارآمد هستند.

کاور استخر باید در طول فصل شنا شما استفاده شود. اگر از استخر خود در طول روز استفاده می کنید، قبل از شنا روکش استخر را بکشید و پس از پایان کار با استخر، کاور استخر را باز کنید.

 اگر از استخر خود تنها در شب استفاده میکنید، بازدهی استخر بستگی به این دارد که آیا تبخیر و دیگر تلفات تبخیر که توسط روکش استخر کاهش می یابد، چقدر است.

با روکش استخر با کیفیت کاور ایران تلفات انرژی و مواد شیمیایی آب استخر خود را کاهش دهید.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر