• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

تثبیت دمای استخر با استفاده از روکش استخر

قطعاً دمای استخر یکی از مهمترین عوامل مهم هنگام استفاده از آن است.تحقیقات نشان میدهدند که اگر آب استخر از دمای ۲۶ درجه سانتی گراد کمتر باشد بدن دچار افت دما می‌شود و مشکلاتی بوجود می آورد.

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور
روکش های استخر کاور ایران با مکانیسم پیشرفته خود گرمای خورشید را در طول روز جذب کرده و به آب استخر انتقال میدهند و در هنگام شب با جلوگیری از هدر رفت انرژی داخلی آب استخر مانع از کاهش دمای آب می‌شوند.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر