• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

کنترل میزان رطوبت و جلوگیری از رشد باکتری و قارچ‌ها

همانطور که میدانید رطوبت و آب، لازم و ملزوم یکدیگرند و در استخر ها رطوبت یکی از مشکلات دائمی است.

رطوبت شاید به تنهایی مشکلی نداشته باشد اما تأثیر دائمی آن روی تجهیزات و محیط نتایج زیان باری از جمله پوسیدگی تجهیزات استخر و رشد انواع بیماری‌ها در محیط به همراه خواهد داشت. باکتری ها و قارچ‌ها که عوامل اصلی بیماری هستند برای رشد نیاز به محیطی مناسب دارند که استخر ها معمولاً اتخاب مناسبی برای آن هاست؛ زیرا استخر ها دارای دو عامل اصلی رطوبت و گرما میباشند. در نتیجه کنترل رطوبت تأثیر چشم گیری در جلوگیری از  رشد عوامل بیماری و پوسیدگی تجهیزات خواهد داشت.

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

روکش های استخر کاور ایران با قرار گیری بر روی سطح آب مانع از تبخیر آن و در نتیجه با کنترل رطوبت محیط از مشکلات ذکر شده جلوگیری میکنند.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر