• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

کاهش میزان تبخیر آب با استفاده از روکش استخر

تبخیر آب یکی مشکلات همیشگی استخر ها بوده و خواهد بود و مشکلات زیادی را با خود به همراه دارد، از جمله مشکلات تبخیر آب استخر میتوان به افزایش رطوبت محیط، فرسایش اتصالات و تجهیزات، فراهم شدن شرایط مناسب برای رشد باکتری و قارچ‌ها، کاهش میزان آب موجود در استخر و عدم تناسب میزان مواد شیمیایی و بهداشتی موجود در آب نام برد.

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

قطعاً یکی از بهترین روش‌های مقابله با این مشکل استفاده از روکش های استخر کاور ایران میباشد، این روکش ها که با آخرین استاندار های روز دنیا طراحی و ساخته شده اند، با قرار گیری بر روی سطح آب استخر از تبخیر سطحی آب جلوگیری می کنند.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر