• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

جلوگیری از عوامل آلودگی خارجی با استفاده از روکش استخر

گرد و غبار و عواملی مانند برگ درختان در پاییز و باران و برف در زمستان جزو دغدغه های همیشگی صاحبان استخر هاست. ساده‌ترین روش ممکن برای جلوگیری از این مشکلات استفاده از روکش های کاور ایران میباشد.

کاور استخر - روکش استخر - ایران کاور

این روکش ها که با آخرین استاندارد های بین‌المللی ساخته شده‌اند، دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل گرد و خاک، اشعه UV خورشید، باران و حتی تگرگ هستند و موجب آسودگی خاطر شما در برابر اینگونه مشکلات خواهند بود.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر