• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

کاهش ۹۹٪ درصدی تبخیر آب در گرمای تابستان

تابستان، گرمترین فصل سال میباشد که صاحبان استخر بیش از دیگر فصول از استخر خود استفاده می کنند، گرچه همین گرما موجب تبخیر سریع آب استخر و هدر رفتن آب ، منابع و انرژی می شود که جدا از هزینه اضافی، وظیفه انسانی هر ماست که در آب و انرژی صرفه جویی کنیم، اما چگونه؟ راهکار بسیار ساده است! شما می توانید با استفاده از روکش استخر یه لایه از جنس پلاستیک زمانی که به استخر نیاز ندارید روی آن بکشید تا از تبخیر آب جلوگیری کنید! اما روکش های استخر هم انواع مختلفی دارند که شرکت کاور ایران با ارائه بهترین انواع روکش استخر آماده خدمات رسانی به هموطنان گرامی میباشد.

کاور استخر - کاورایران - روکش استخر

کاور استخر - کاورایران - روکش استخر

کاور استخر - کاورایران - روکش استخر

کاور استخر - کاورایران - روکش استخر

کاور استخر - کاورایران - روکش استخر


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر