• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

روکش استخر برای استخرهای روباز و سرپوشیده

در این مطلب می خواهیم با روکش استخر بیشتر آشنا شویم"

یکی از دغدغه های اصلی این روزهای مالکان ویلا و منازلی که استخر دارند مسئله نگه داری آن است که بسیار مهم و پر هزینه است و برای نگه داری و تمیز نگه داشتن استخر هزینه و وقت زیادی را صرف می کنند.

روکش استخر و کاور استخر

روکش های استخر ابداع بسیار خوبی برای اینگونه  مشکلات است که هم در تمیز نگه داشتن، صرفه جویی در وقت و هزینه ها ایده ی بسیار خوبی است، برای مالکان این روکش ها بسیار سبک بوده و در تمامی ابعاد ساخته می شود به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی کار آمد بوده از ورود آلودگی ها و اجسام خارجی جلوگیری کرده، تبخیر آب تا 80 درصد کاهش می یابد ودر مصرف آب صرفه جویی می شود این گونه روکش استخرها به راحتی باز و بسته میشود و از جنس نایلون حباب دار می باشد که مقاومت بالایی در برابر اشعه خورسید دارد.

سطح زیرین روکش استخر که با آب در تماس است از حباب های دارای هوا تشکیل شده و سطح بیرونی روکش یکدست میباشد که کاملا منطبق با استاندارد های جهانی ساخته شده است.

این پوشش مناسب چهار فصل سال می باشد و این نوع روکش ها به راحتی فرسوده و کهنه نخواهد شد و بهترین گزینه برای استفاده و محافظت از استخر سرپوشیده و روباز می باشد.

با روکش استخر کاور‌ایران نگهداری از استخر کار دشواری نخواهد بود

 


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر