• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

افزایش ایمنی استخر با کاور استخر

در ساخت هر مکان باید همیشه امنیت و ایمنی را در نظر گرفت. در ساخت استخر نیز باید به نکات ایمنی استخر توجه ویژه ای نمود تا موجب حوادث نشود. خیلی از افراد برای اینکه زیر بار هزینه های اضافی نروند از اینکار صرف نظر میکنند. پیشنهاد کاور ایران برای شما دوستان کاور استخر نایلونی میباشد که با حداقل هزینه قابل اجرا بوده وقتی روکش روی آن است اجسام هم دیگر داخل استخر نمی افتد.

امنیت کاور استخر

و این موضوع که استخر شما دارای روکش است تا حد زیادی از در آب افتادن و غرق شدن اجسام و افراد جلوگیری می کند تا جایی که وقتی کاور استخر روی آن کشیده می شود اگر جسم سبکی روی روکش بیافتد به زیر آب نمی رود و اگر افراد بزرگسال روی آن بیافتند به آنها آسیبی نمیرسد و همین طور با ریختن برگ درختان و سایر اجسام روی کاور استخر به راحتی تمیز شده و از ورود آنها به آب استخر جلوگیری میشود.

امنیت روکش استخر

همچنین کاور اسخر میتواند مانع از در آب افتادن کودکان و حیوانات خانگی و اجسام گران قیمت همچون گوشی موبایل شما شود. یکی از ماموریتهای ما افزایش ایمنی استخر شما با کاور استخر استاندارد است.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر