• 09126973690
  • 09017600440
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاور استخر و روکش استخر

چرا داشتن روکش استخر ضروری است؟

استخرهای شنا به طریق مختلفی انرژی را از دست می دهند، اما تبخیر تا حد زیادی بزرگترین منبع از دست دادن انرژی آب استخر است. آبی که بخار میشود نیاز به مقدار زیادی انرژی دارد.

برای افزایش دمای آب به اندازه یک درجه در نیم لیتر آب به 1000 ژول انرژی نیاز است. اما هرنیم لیتر آب 27 درجه سانتیگراد که میخواهد تبخیر شود 1100کیلو ژول انرژی از استخر میگیرد.

نرخ تبخیر از یک استخر در فضای باز، بسته به درجه حرارت استخر، دمای هوا و رطوبت و سرعت باد در سطح استخر متفاوت است. در شرایطی که دمای هوا بالاتر از دمای استخر و سرعت باد زیاد و رطوبت هوا پایین باشد، نرخ تبخیر بیشتر است. در مناطق باتلاقی، می توانید یک درخت بادبزنی، درختچه ها یا حصار اضافه کنید تا میزان تبخیر را کاهش دهید. درخت بادبزنی باید به اندازه کافی بالا باشد و به اندازه کافی نزدیک به استخر باشد که باعث کاهش تبخیر می شود.

 روکش استخر و کاور استخر

استخرهای داخل سالن به شرایط محیط زیست وابسته نیستند، اما هنوز هم می توانند انرژی زیادی با تبخیر از دست بدهند. حتی آنها نیاز به تهویه مکان جهت کنترل رطوبت داخلی ایجاد شده توسط مقدار زیادی از تبخیر را دارند.

زمانی که استخر در حال استفاده نیست به حداقل رساندن تبخیرآب استخرهای رو باز و سر پوشیده توسط روکش استخر ، تنها وسیله موثر برای کاهش هزینه های گرمایش استخرو تبخیر آب استخر است. که موجب50  ٪ -70٪ صرفه جویی میشود.

روکش استخر در استخرهای سرپوشیده نه تنها می تواند تبخیر را کاهش دهد، بلکه نیاز به تهویه هوای داخل و جایگزینی آن با هوای سالم در فضای باز است. شما همچنین می توانید سیستم تهویه هوا را هنگامی که یک استخر سرپوشیده با روکش استخر پوشانده شده است را خاموش کنید، که انرژی بیشتری را ذخیره می کنید.

با روکش استخر کاور ایران استخر خود را کامل پوشش دهید.


آخرین مطالب

چرا روکش استخر؟

روکش استخر یا کاور استخر امروزه امر مهم در تولید و استفاده از استخر شده است. روکش استخر باعث تثبیت دمای آب ، تثبیت میزان غلظت کلر و مواد افزودنی برای پاکیزگی آب میشود و مانع ورود اشیاء خارجی به داخل آب استخر است. کاور استخر از لحاظ قیمت کاملا به صرفه و داشتن آن ها یکی از مزیت های یک استخر خوب می باشد.

چرا کاور استخر ایران؟

روکش استخرهای کاور ایران دارای کیفیت مرغوب و عالی است که دوام بسیار بالایی در برابر نور خورشید و در برابر عوامل فیزیکی دارد و تا سال ها عمر میکند و پارگی در آن ایجاد نمیشود. کاورایران اکنون پس از سال ها کار و تلاش، تجربه خود را به مشتری ارائه میکند تا بهترین نتیجه اعمال شود. تیم کاور ایران توسط ماهر ترین افراد برای نصب و مشاوره تشکیل شده و از ابتدا تا انتهای پروژه پاسخ گوی نیاز های شما است.

خبرنامه

مطالب روکش استخر